Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cheile Turzii 2012

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Cheile Turzii 2012

Traseu prin Chei cu intoarcere pe creasta.
    Veti vedea si cateva trasee pentru testarea masinilor 4x4

S. Maugham: „Psihologia proletarului este următoarea: cu cei mari este slugarnic, celor mici li se pişă în cap.“

Re: Cheile Turzii 2012

Bravo Pleampa, vad ca tragi tare la categoria turism!
    Samurai incepator

Comentariu

Dupa un an de zile de stat in Bucuresti, printre betoane si aglomeratie, imi rezerv 2-3 saptamini de concediu pe care-l petrec in locuri cat mai linistite departe de orase si oameni (pe cat posibil).
      Campez intotdeauna in afara locurilor amenajate (pe cat posibil), singur cu nevasta si catelul, pentru a avea liniste dar si pentru a nu deranja pe altii datorita catelului, uneori prea galagios in societate :) .
      De cele mai multe ori suntem singuri pe drumurile strabatute si din acest motiv plec cu tot ceea ce am nevoie la mine si mai ales cu plinul facut.
      Trebuie sa mai imi fac un suport pentru canistra de motorina pe care sa-l pun pe lateral, pentru orice eventualitate. :)
      S. Maugham: „Psihologia proletarului este următoarea: cu cei mari este slugarnic, celor mici li se pişă în cap.“

Comentariu

Drumul de acces in poiana de la intrarea in Cheile Turzii. mai este o varianta si pe iarba :) dar neincercata de mine

Ultima editare de Pleampa; 27.aug.2012, 10:05.

Comentariu

Varianta de pe iarba ( de fapt sint vreo doua variante , mai e una pe partea cealata a drumului ) e doar pentru cei care au mincat foooarte usor sau au pantalonii foooarte largi ...
          ... sa fim corecti pana la capat !
          Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Comentariu

Procesare...
          X