Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Un nou magazin 4x4 on-line


Patrolator

Postări Recomandate

Am descoperit asta: http://www.escape4x4.de/

 

Intentionez sa-mi cumpar pt. Animalu` o bara fata (cea cu bullbar) si o pereche de aripi fata de fibra.

Pretul e grozav. Bara (cea cu 535,00€ inkl placa de troliu) e din tabla de 4mm, zincata si vopsita în cîmp electrostatic (nu merita sa-mi fac singur). Aripile din fibra, costa amîndoua 243,00€. Cele mai ieftine aripi din tabla (Taiwan) coata cel putin 150€/buc. Am vorbit cu reprezentantul german al firmei si se pare ca "se mai poate face ceva" la pret în cazul comenzilor mai mari. Primesc amanunte în zilele urmatoare. Va tin la curent.

Editat de Patrolator

Unde-i un PATROL, acolo-i un drum...

http://www.youtube.com/watch?v=zkXzSVPkucQ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un nou magazin 4x4 on-line

 

Am descoperit asta: http://www.escape4x4.de/

 

Intentionez sa-mi cumpar pt. Animalu` o bara fata (cea cu bullbar) si o pereche de aripi fata de fibra.

Pretul e grozav. Bara (cea cu 535,00€ inkl placa de troliu) e din tabla de 4mm, zincata si vopsita în cîmp electrostatic (nu merita sa-mi fac singur). Aripile din fibra, costa amîndoua 243,00€. Cele mai ieftine aripi din tabla (Taiwan) coata cel putin 150€/buc. Am vorbit cu reprezentantul german al firmei si se pare ca "se mai poate face ceva" la pret în cazul comenzilor mai mari. Primesc amanunte în zilele urmatoare. Va tin la curent.

 

Vezi ca aripile le gasesti pe ,,subito it" mai ieftine!

VIATA-I GREA DAR TRECE !!!:ypu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un nou magazin 4x4 on-line

 

Am descoperit asta: http://www.escape4x4.de/

 

Intentionez sa-mi cumpar pt. Animalu` o bara fata (cea cu bullbar) ...

Buna ziua

 

Intentia de investitie mi se pare super ok dar de ce nu apelati la cei care construiesc loco aceste accesorii sau piese ? Personal cunosc cativa care pot duce la bun sfarsit un proiect la cererea D-vs posibil si la mai putini bani , mai tapana ca puncte de prindere , mai groasa ca material ... si nu in ultimul rand = Made In Romania = ceea ce mie-mi pare foarte important pentru amarata noastra de economie .

 

In rest astept imagini inainte si dupa .

Toate cele bune si spor!

ReparatiiCardane.ro

ReparatiiPerneAer.ro AirRide.ro

Vodafone: 0729898278 0721479812

Orange: 0754823618

Upc 0213468927 , Bucuresti , Sector 3 ,B-dul Theodor Pallady 57 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un nou magazin 4x4 on-line

 

Pai colegul nostru forumist :) sta in Germania :):):) cel putin judecand dupa datele de la semnatura :)

e clar ca e mai ieftin pentru el asa, mai mult personal am vazut cateva articole la preturi mai mult decat ok comparativ cu ce scoruri astronomice invart unii din colegii nostrii autohtoni :) si dau exemplu niste faruri,stopuri,care aici sunt noi iar la noi sunt second :)

daca nu ar fi grea si nu ar costa transportul cat costa tare mi-as comanda o bara de spate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un nou magazin 4x4 on-line

 

Pai colegul nostru forumist :) sta in Germania :):):) cel putin judecand dupa datele de la semnatura :)

e clar ca e mai ieftin pentru el asa, mai mult personal am vazut cateva articole la preturi mai mult decat ok comparativ cu ce scoruri astronomice invart unii din colegii nostrii autohtoni :) si dau exemplu niste faruri,stopuri,care aici sunt noi iar la noi sunt second :)

daca nu ar fi grea si nu ar costa transportul cat costa tare mi-as comanda o bara de spate :)

 

Off , mama ei de localitate Germania .... , nu m-am gandit sa cer buletinu' cat despre produse eu nu zic ca nu gasim ... noi si la noi ... la preturi diferite .

ReparatiiCardane.ro

ReparatiiPerneAer.ro AirRide.ro

Vodafone: 0729898278 0721479812

Orange: 0754823618

Upc 0213468927 , Bucuresti , Sector 3 ,B-dul Theodor Pallady 57 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un nou magazin 4x4 on-line

 

Intentia de investitie mi se pare super ok dar de ce nu apelati la cei care construiesc loco aceste accesorii sau piese ? Personal cunosc cativa care pot duce la bun sfarsit un proiect la cererea D-vs posibil si la mai putini bani , mai tapana ca puncte de prindere , mai groasa ca material ... si nu in ultimul rand = Made In Romania = ceea ce mie-mi pare foarte important pentru amarata noastra de economie .

 

In rest astept imagini inainte si dupa .

Toate cele bune si spor!

 

Merci de TIPP. As lua cu drag din RO. (si chiar cu transportul as iesi mai ieftin) dar nu am gasit nici unde ceva asemanator d.p.d.v. calitate/pret. Daca cunosti un furnizor, cu drag m-as uita la oferta; ...mai ales ca bara ce intentionez sa o cumpar, nu e 100% cum vreau eu si o voi modifica usor.

 

:tk

 

:h5

Unde-i un PATROL, acolo-i un drum...

http://www.youtube.com/watch?v=zkXzSVPkucQ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un nou magazin 4x4 on-line

 

Un nume usor , si la prima vedere Dojo , Gtc ... sunt chiar pe acest forum , pot aduce , pot construi la comanda .

ReparatiiCardane.ro

ReparatiiPerneAer.ro AirRide.ro

Vodafone: 0729898278 0721479812

Orange: 0754823618

Upc 0213468927 , Bucuresti , Sector 3 ,B-dul Theodor Pallady 57 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un nou magazin 4x4 on-line

 

Un nume usor , si la prima vedere Dojo , Gtc ... sunt chiar pe acest forum , pot aduce , pot construi la comanda .

 

Cunosc ambele (salutare Costin pe aceasta cale si sper ca ti-a trecut spatele :h5); în nici unul din shop-uri nu am gasit ceva pe gustul meu.

 

Pt. confectionarea la comanda, trebuie sa construiesc un sablon (e munca cea mai complicata). Sablonul trebuie sa-l fac singur, pt. ca fabricantul nu stie cum îmi imaginez eu bara si pt. ce aplicatii (ce trebuie sa "faca" ea). Daca am sablonul, îmi fac singur bara, ca si pîna acum. Problema e ca sînt un pic în criza de timp. Bara asta de la escape 4x4, se apropie cel mai mult de ceea ce îmi imaginez eu.

 

Înca o data :tk pt. TIPP.

 

:h5

Editat de Patrolator

Unde-i un PATROL, acolo-i un drum...

http://www.youtube.com/watch?v=zkXzSVPkucQ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un nou magazin 4x4 on-line

 

Chrome traduce in Romana, si eu as vrea sa imi cumpar de la ei un set de overfendere pentru Land Cruiser, sunt foarte ieftine comparativ cu ce am gasit pe piata.

Land Rover Discovery 2.5 TDi 1994

Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 1994

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un nou magazin 4x4 on-line

 

Nu gasesc. Are si limba engleza?

Eu nu inteleg nimic germana.

 

Nici eu nu am gasit buton de engleza, dar poate te descurci cu ceha. În josul paginii, pe banda portocalie sînt linkurile cu celelalte magazine ale lor (accesorii auto, escape4x4. cz, cauciucuri, electronica, etc.)

Unde-i un PATROL, acolo-i un drum...

http://www.youtube.com/watch?v=zkXzSVPkucQ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare