Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Seriosi sau nu?

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Seriosi sau nu?

autam astazi 255-uri pentru bivolul meu si am gasit site-u asta http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.p...s_p=Cauciucuri
    Am tot cautat pe acolo si am gasit la cauciucuri noi niste cooper S/T la 744 ron bucata ele fiind bagate ca si NOI.
    Cand m-am bagat pe resapate si am cautat aceleasi dimensiuni... surpriza, aceleasi cooper S/T la acelasi pret... 744(+ -)...
    Stie cineva ceva de astia? Sunt seriosi sau dau banii pe noi si primesc seconduri refacute?
    Scuze daca suna a reclama dar chiar nu este.
    I expect nothing. I fear no one. I am free.

Re: Seriosi sau nu?

Cooper resapat? Nu cred. Cu atat mai putin, daca este sa ne luam dupa pret. Cred ca sunt noi, insa au incurcat ei pe site.
    “E mult mai usoara dezintegrarea unui atom decat a unei prejudecati” - Albert Einstein

Comentariu

Postat în original de requin
      autam astazi 255-uri pentru bivolul meu si am gasit site-u asta http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.p...s_p=Cauciucuri
      Am tot cautat pe acolo si am gasit la cauciucuri noi niste cooper S/T la 744 ron bucata ele fiind bagate ca si NOI.
      Cand m-am bagat pe resapate si am cautat aceleasi dimensiuni... surpriza, aceleasi cooper S/T la acelasi pret... 744(+ -)...
      Stie cineva ceva de astia? Sunt seriosi sau dau banii pe noi si primesc seconduri refacute?

Da` nu-i mai simplu sa-i suni si sa-i intreb de ce asa si pe dincolo?
      "Do nothing, be nothing, say nothing ...and you will avoid criticism"

Disco 2, TD5 HSE, 02

Comentariu

nu comentez pretul , Coopere resapate nu exista, o incurcatura pe site, eu am luat de pe site-ul respectiv gume ptr motocicleta si nu am avut probleme cu livrare/calitate etc
        Presa Canario Kennel

Comentariu

Sunt ok,am luat cateva randuri de anvelope de la ei.
          Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi.
          2xToyota lj73,bmw320,honda fireblade,honda quad 140cp home made,barca quicksilver 410sl ,husqwarna 450.

Comentariu

Postat în original de requin
            Daca te uiti atent vei observa ca indiferent de ce cauciucuri alegi ( vara, iarna, resapate sau neresapate, etc ) site-ul da "toate marcile".
            Nu a mai fost facuta filtrarea intre ele.
            " Nu mai lua viata asa in serios - la urma urmei, oricum nu scapi viu din ea !!! "

Comentariu

salut.....eu lucrez la un service auto......si vin masini la care trebuie sa luam si anvelope...eu de acolo comand e super ok nu am avut probleme plus ca daca iei pe firma le poti lua fara tva.si viorel are dreptate....orice ai da el le da pe toate...intai marca ce ai selectat dupa care restul

ia de acolo cu incredere....poti suna si la ei...dar comanda se face pe net.....dai toate date dupa care o sati trimita un mail....posibil in spam.....il scoti la imprimanta te duci platesti si in cateva zile vin....depinde daca le au in romania sau germania unde e depozitul central....sunt anvelope facute afara nu in romania
              mitsubishi l200
              patrol y60 2,8
              patrol y60 4,2

Comentariu

Foarte seriosi si preturi mai joase ca la Romanica +1
                I'm a rolling thunder ,pouring rain,i'm commin on like a hurricane

Comentariu

Procesare...
                X