Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Lanturi Antiderapante


Postări Recomandate

Buna Ziua,

 

Dorim sa va informam ca suntem importatori de lanturi antiderapante KONIG si Veriga pentru toate categoriile de autovehicule. (masini, SUV, VAN, Off Road, Camioane, Autocare si Tractoare)

Pentru cei interesati va rugam sa ne scrieti modelul masinii si dimensiunea cauciucului.

Editat de Aleo.ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Salutare,

 

Mai puteti incerca aici lanturi auto antiderapante atat de la Rud cat si Thule/Konig, am luat de la ei mai multe chesti si sunt niste baieti super ok si au si preturi bune, stoc

si foarte important configurator cu ce se potriveste pe masina

 

https://www.provelo.ro/categorie-produs/lanturi-auto-antiderapante/

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Deci, am comandat de la Aleo, am platit si ... nimic. Si daca le-ar fi luat de la e-mag si le-ar fi revandut ar fi obtinut un profit substantial. Dar probabil vor mai mult decat atat. Am anulat comanda ca nu le aveau pe stoc!!!, insa sa restituie si banii ... mai incet spre deloc. Ii mai las un pic, apoi ANPC-ul.

4x4MANIA is where we are !!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Deci, am comandat de la Aleo, am platit si ... nimic. Si daca le-ar fi luat de la e-mag si le-ar fi revandut ar fi obtinut un profit substantial. Dar probabil vor mai mult decat atat. Am anulat comanda ca nu le aveau pe stoc!!!, insa sa restituie si banii ... mai incet spre deloc. Ii mai las un pic, apoi ANPC-ul.

 

Pe siteul nostru la produsele care sunt pe stoc apare optiunea de Adauga in Cos pe cand la cele care nu sunt pe stoc apare optiunea La Comanda.

 

Atat noi cat si VagAuto avem produse la vanzare pe eMag.

 

Daca dumneavoastra ati plasat o comanda pentru care ati efectuat plata si ulterior anulati comanda, banii vor fi restituiti in termen de maxim 48 ore. Acest termen nu depinde de noi, acestea sunt termenele intre banci.

Editat de Aleo.ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 ani mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare