Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Vreau sa reconditionez jantele de Land Cruiser...unde ??


Postări Recomandate

Dragi colegi,

 

Vreau sa sablez si vopsesc cat mai profesional/calitativ cu putinta jentile(aluminiu) de la LC 80-ul meu.

Caut pe 'goagal' de cateva zile,dau telefoane si nu raspunde nimeni. Nu gasesc nici o firma pentru asa ceva. De preferat in Bucuresti sau inprejurimi dar in caz ca nu gasesc si in tara ma duc.

Rog frumos un ajutor . Multam fain anticipat !:tk

Editat de emanoeladrian
RAV 4 Model Luxury 2018.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Vreau sa reconditionez jantele de Land Cruiser...unde ??

 

Pe soseaua Giurgiului, vis-a-vis de Dedeman, se intra pe o strada plina cu service-uri, acolo se face sablare plus vopsire electrostatic.Eu am facut 2 seturi de roti, de LR si de Jaguar. Daca vrei, au si un link pe 4tunning, cauta elspa si-l gasesti.

Land Rover Discovery td5 1999

Jaguar XJ8 2002

Ford Mustang Ecoboost 2017, Land Rover Discovery Sport (benzina) 2017

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Vreau sa reconditionez jantele de Land Cruiser...unde ??

 

cu gps-cu ai vorbit? ca se ocupa cu asa ceva

 

A fost primul pe care l-am intrebat ...nu se mai ocupa cu jenti !

Deoarece vreau vopsire in camp electrostatic o sa apelez la cei de vsv de magazinul Dedeman.

 

Multumesc frumos.

RAV 4 Model Luxury 2018.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Vreau sa reconditionez jantele de Land Cruiser...unde ??

 

Pe soseaua Giurgiului, vis-a-vis de Dedeman, se intra pe o strada plina cu service-uri, acolo se face sablare plus vopsire electrostatic.Eu am facut 2 seturi de roti, de LR si de Jaguar. Daca vrei, au si un link pe 4tunning, cauta elspa si-l gasesti.

 

Multumesc Flay !!:tk

RAV 4 Model Luxury 2018.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Vreau sa reconditionez jantele de Land Cruiser...unde ??

 

Salut. Este un service in Pipera, Royal Car se numeste. Imi voi duce si eu jantele cand voi avea altele de rezerva pe care sa le pot folosi. Pretul este de 200 lei/bucata revopsita. Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Vreau sa reconditionez jantele de Land Cruiser...unde ??

 

Salut. Este un service in Pipera, Royal Car se numeste. Imi voi duce si eu jantele cand voi avea altele de rezerva pe care sa le pot folosi. Pretul este de 200 lei/bucata revopsita. Bafta !

 

Sableaza si vopsesc electrostatic ? E esential sa le sablez intai, locatie e perfecta pentru mine daca ar face ambele operatiuni. Unde mai exact in Pipera ?

Multumesc frumos .

RAV 4 Model Luxury 2018.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare