Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Dimensiuni la jante pentru Toyota versus Chevrolet

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Max
    a răspuns
    Re: Dimensiuni la jante pentru Toyota vs Chevrolet

Postat īn original de buhu Vezi post
    De ceva timp m-a tot uit pe un site din America, caut ceva jante mai deosebite pentru Toyota ( J73 ) si am observat faptul ca multi scriu la jante ca se potrivesc la Toyota si la Chevy . Problema e ca nu sunt sigur daca intradevar corespund dimensiunile ! Pentru Toyota e clar : 6 x 139,7....deci 5,5 Inci. Chevi are tot 6 gauri, se pare ca tot 5,5 Inci, dar nu sunt sigur de marimea gaurii din mijloc daca sunt la fel de mari. E cineva care stie mai multe despre tema asta ? Idei, pareri .. mersi !
    Nu se potrivesc. Eu am testat cu jantele de pe Suburban si e diferita distanta dintre gauri.

Lasă un comentariu:

• buhu
    a creat un topic Dimensiuni la jante pentru Toyota versus Chevrolet

Dimensiuni la jante pentru Toyota versus Chevrolet

De ceva timp ma tot uit pe un site din America, caut ceva jante mai deosebite pentru Toyota ( J73 ) si am observat faptul ca multi scriu la jante ca se potrivesc la Toyota si la Chevy . Problema e ca nu sunt sigur daca intr-adevar corespund dimensiunile ! Pentru Toyota e clar : 6 x 139,7....deci 5,5 Inch. Chevi are tot 6 gauri, se pare ca tot 5,5 Inch, dar nu sunt sigur de marimea gaurii din mijloc daca sunt la fel de mari. E cineva care stie mai multe despre tema asta ? Idei, pareri .. mersi !
    Ultima editare de Astral; 03.nov.2014, 21:10.
Procesare...
X