Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

intek 760Plus versus President Walker

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• intek 760Plus versus President Walker

eu am pe masina intek 760Plus. eu nu pot sa am o parere despre aceasta statie, deoarece nu am iesit decat o singura data pana acum.
    un prieten vinde statia lui, president walker (si-a luat jackson)

merita sa inlocuiesc intek-ul cu president-ul?

va multumesc anticipat.
    Cīnd te-ai nascut, tu ai plīns iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel īncīt, cīnd vei muri, toti sa plīnga, iar tu sa zīmbesti.

Re: intek 760Plus vs. President Walker

La ce bani e President Walker?

Comentariu

Depinde cat te costa schimbul.
      In principiu merita.
      "Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford

Comentariu

Postat īn original de Sensei
        La ce bani e President Walker?
        450 ron
        Cīnd te-ai nascut, tu ai plīns iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel īncīt, cīnd vei muri, toti sa plīnga, iar tu sa zīmbesti.

Comentariu

Daca este tot de 4w , nu vad evolutia , poate doar sa spui ca ti-ai luat statie cu renume . Sigur , spun toate acestea in conditiile in care trebuie sa platesti niste bani pt. un aparat pe care tu il detii sub o alta denumire . Daca intram in amanunte , sigur ca Presidentul are niste plusuri fata de Intek , dar rentabilitatea si necesitatea investitiei , numai tu o hotarasti...
          Isuzu Trooper 97, 3200cc , 180cp.

Comentariu

va multumesc, domnilor, pt. "consultanta"
            da, este tot de 4W (absolut legal, nu? )
            m-ar fi tentat pt. acel ASC, am inteles ca ar fi o functie folositoare, sau are si intek-ul si nu stiu eu?
            pretul nu este rau, statia a fost cumparat in August, este inca in garantie
            as fi vrut sa vand Intek-ul plus antena (nu stiu de care este) si sa cumpar presidentul+sirio4000

weekend placut

Comentariu

Postat īn original de giorgel
              va multumesc, domnilor, pt. "consultanta"
              da, este tot de 4W (absolut legal, nu? )
              m-ar fi tentat pt. acel ASC, am inteles ca ar fi o functie folositoare, sau are si intek-ul si nu stiu eu?
              pretul nu este rau, statia a fost cumparat in August, este inca in garantie
              as fi vrut sa vand Intek-ul plus antena (nu stiu de care este) si sa cumpar presidentul+sirio4000

weekend placut

Presidentul este net superior la calitate..........dar vezi ca au scazut preturile la statii,acum un walker cu antena presidenta e vreo 720 ron cu tva

Comentariu

Procesare...
              X

Sqreen | Runtime Application Protection