Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Harry III ASC

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Harry III ASC

Buna seara !

Am o statie Harry III ASC careia i-a picat partea audio, banuiesc etajul de amplificare audio dus. Treaba s-a intamplat ca urmare a utilizarii unui difuzor extern timp de cateva minute. In rest, sunt auzit fara probleme de catre altii, si probabil as si auzi, daca asa avea ce, ca pana la faza cu difuzorul extern, totul a functionat corect.

Statia a fost folosita foarte putin, e practic noua, desi o am de cativa ani. Difuzorul extern este dedicat pe CB, nu ceva improvizat de mine, si se mufeaza cu jack mic direct in mufa corespunzatoare a statiei.

Stie cineva vreun meserias in domeniu in zona judetelor Alba/Hunedoara/Cluj ? Sau vreunul la care sa trimit statia via curierat sau PTTR si s-o primesc inapoi reparata ? Prefer prima varianta, pentru ca e bine sa ai incredere, dar e mai bine sa ai controlul...

Dragos

Re: Harry III ASC

Salut.
    Daca nu reusesti prin imprejurimi, o poti trimite la mine (la Targoviste), daca ai incredere. Am un meserias care numai cu asa ceva se ocupa.

Bafta!

Radu
    4x4MANIA is where we are !!!

Comentariu

Re: Harry III ASC

Buna seara !

Multumesc, Radu ! Acum sunt la Chatellerault in Franta, peste o saptamana ajung acasa si ma ocup de problema. Te tin la curent, si daca va fi cazul, o sa merg pe mana ta.

Dragos

Comentariu

Procesare...
      X

Sqreen | Runtime Application Protection