Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

pentru cine vrea sa gaseasca un cutit solid...teste


Postări Recomandate

  • 1 lună mai târziu...

Re: pentru cine vrea sa gaseasca un cutit solid...teste

 

vezi ca sunt o gramada de cutite f f bune si preturi mega mici (inca nu inteleg cum poate fi asa mic pretul) pe

www.arcuri-cutite.ro

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: pentru cine vrea sa gaseasca un cutit solid...teste

 

Il recomand si eu pe omul cu arcuri si cutite, am cumparat 2 bucati - Helle Jegermester si Karesuando Elk ... super calitate (cu un plus ptr Helle) si omul fff prompt.

FJ40 '77(vandut), HZJ74 01 HZJ80 '94, HDJ100 '98 (vandut), 120 '06 (vandut) UZJ100 03, Celica SupraMK2 82, Suzuki SJ500 88 ... si lista ramane deschisa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: pentru cine vrea sa gaseasca un cutit solid...teste

 

hahahaha

eu credeam ca doresti ceva mai solid...

ambele sunt cutite nordice, probabil ca sunt ok pentru ce ai dorit, dar nu credeam ca asta cauti

in rest, ce sa zic, si eu il recomand pe arcuri-cutite

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: pentru cine vrea sa gaseasca un cutit solid...teste

 

Nu prea stiu nici eu ce caut :ha: (ref la cutite) ... dar Helle imi place in mod deosebit prin felul in care se aseaza in mana (il simti cald, viu) si senzatia generala de lucru bine facut!

 

Nu intentionez sa il folosesc la taiat cuie, caramizi, tevi sau alte materiale de contructii asa ca ...

 

Respect ce faci tu :1 , dar inca nu sunt chiar atat de virusat de cutite ... poate candva.

FJ40 '77(vandut), HZJ74 01 HZJ80 '94, HDJ100 '98 (vandut), 120 '06 (vandut) UZJ100 03, Celica SupraMK2 82, Suzuki SJ500 88 ... si lista ramane deschisa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: pentru cine vrea sa gaseasca un cutit solid...teste

 

@@ offtopic

 

@ pt Adrian: ai facut furori printre amicii mei cu baietelul (sau fetita) de la volan! Sa-ti traiasca! E belea de frumos/a!!!

 

In legatura cu topicul...cred ca am sa optez totusi pt o maceta si un topor. briceag pt slana am!!! :banana

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: pentru cine vrea sa gaseasca un cutit solid...teste

 

azi a ajuns (din aceeasi sursa) toporul small forest

un topor frumos, sunt convins ca este si "bun de lucru", am sa fac o comparatie intre el si fiskarsul ce-l am deja

manerul "cald" e o caracteristica a cutitelor nordice, aceasta fiind idea, sa nu ai contatct cu metalul, cutit usurel si cu lama ascutita in unghi scandinav, bun la toate dar nu se poate abuza de el

pun poze de cum ajung acasa

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare