Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

cortul de portbagaj ... autocortul

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Salutare tuturor. Vreauu sa achizitionez un cort de plafon si as dori cateva pareri, cateva sfaturi. Eu am pus ochii pe 2 modele ( las poze Click pe imagine pentru versiune mai mare.Ā   Nume:	cort-auto-classic-wild spirit 2-800x800w.jpgĀ  Afișări:	0Ā  Mărime:	65,4 KBĀ  ID:	1312206 ). As dori niste pareri sau daca aveti alte variante ce sa nu depaseasca suna de 5000 de lei, ascult. Click pe imagine pentru versiune mai mare.Ā   Nume:	1678-12576-thickbox.jpgĀ  Afișări:	0Ā  Mărime:	83,9 KBĀ  ID:	1312204
    Fișiere atașate
    Ultima editare de Astral; 03.dec.2020, 21:37.

Comentariu

• In banii aceea alege=l pe cel de sus, tip carte. -vezi sa fie macar 1,4 latine si aia este. daca-i 1,60 si mai ok. Cel de jos este mai jmecheros sa-i spunem, dar va fi muuult mai mic la interior.
      In 1,60 vei avea loc 2 pers si un copil plus toate bagajele -schimburile.... la 1,20-1,30-1,40 se mai complica situatia............ eu am 1,95X 2,15 si cand se intind bagajele peste tot in primele 20 minute....
      Dacă de īntelepţi o povaţă este apreciată, de proşti e ca o jignire considerată.
      Dream It, Do It, Live It....

Comentariu

Procesare...
      X

Sqreen | Runtime Application Protection