Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Kit inaltare din Rusia?


George Peles

Postări Recomandate

Salutare tuturor! Avem vreun coleg care a comandat kit de inaltare din Rusia? Am gasit ceva ce m-ar interesa la cel mai mic pret de pe piata pe un site rusesc numit risingtuning.com

As vrea mai multe detalii daca stie cineva ceva despre ei. Parca nu am curaj sa platesc in avans.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios ce ai gasit :)

 

Daca le iei din afara UE, trebuie sa platesti TVA 19% la care mai aplici si un transport destul de consistent. Per total cred ca vei iesi chiar peste pretul de aici + multa bataie de cap si timpi mari de asteptare.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La asta nu m-am gandit. Cred ca ai dreptate. Imi amintesc cate am tras cu cate un pachetel de 60 - 200 lei din China (vama, posta, platit inca o data costul cu vama si transport plus timp si nervi).

Ma incanta pretul dar mai bine concep eu ceva din metal. Mai greu e cu inaltatoarele pt arcurile spate care ar trebui sa fie din naylon sau macar cauciuc. Teflonul e prea scump, metalul face zgomot..

Ca idee, asta gasisem (sper sa nu se interpreteze ca reclama link-ul): https://risingtuning.com/lift-kits/product-759

 

Editat de George Peles
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare