Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Identificare model troliu

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: Identificare model troliu

Salutare,

Multumesc tuturor pentru informatii.
    cos, deocamdata pot sa-ti bat la poarta doar virtual...ai pm
    de cerut, daca-mi permiti, de fapt te rog, sa-mi dai tijele la pretul de aproximaiv 50 lei.

Numai bine,
    Dragos

Comentariu

Postat în original de air_wolf Vezi post
      cos & teo, va multumesc.
      ceea ce doream sa demonstrez este ca timpul meu face mai mult de 25-60 de lei, pentru ca iau in calcul si plimbarile. de pe amazon le iei cu 10$ bucata si mai pui 5$ transportul si le ai acasa. si cel mai enervant lucru: cu banii in buzunar, in romania, tot eu trebuie sa alerg. nu, multumesc

da, merita sa refaci un motor, o cutie, un cardan... dar piesele mici nu merita.
      Tu ai perfecta dreptate ! dar in cazul tau nici nu mai citeam un post despre reparatii , pierdeam timp ,... nu m ar fi interesat , ca am bani si iau nou !
      VIATA-I GREA DAR TRECE !!!

Comentariu

Postat în original de teo pes Vezi post
        Tu ai perfecta dreptate ! dar in cazul tau nici nu mai citeam un post despre reparatii , pierdeam timp ,... nu m ar fi interesat , ca am bani si iau nou !
        stii care e problema cu home made-ul? sint 100% de acord cu el daca ies mai ieftin cu cel putin 50%. dar ca sa reinventez roata, cind nu e cazul, mai bine ma lipsesc. nu e genul meu.

o bara, un roof rack - oricind le-as face in romania, am mai spus asta si o sustin in continuare. dar pentru 15$... daca erau 150 nici nu mai stateam pe ginduri (luam 10 ca erau la oferta) - le faceam acasa
        The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500
        4x4MANIA is where we are !!!
        “ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Comentariu

La acelasi pret (chiar si un pic mai mare), prefer home made in Romania.
          Imi plac si apreciez persoanele inventive.
          Sint persoane care prefera sa munceasca aproape degeaba decit sa stea degeaba (asa sint si eu).
          Nu se pierde antrenamentul si ai satisfactia muncii implinite.
          A nu se intelege ca se lasa exploatate.
          La chinezi dam destul de munca, mai dam si la ai nostri.
          Ultima editare de Astral; 09.ian.2015, 22:18.

Comentariu

Si la mine e rupta o ureche ce prinde aceea bara,ce se intampla daca il folosesc asa ?

Comentariu

Procesare...
            X

Sqreen | Runtime Application Protection